Çözümler ve Hizmetler

Çözümlerimiz

Sizleri iş hedeflerine ulaştıracak doğru teknoloji çözümlerinin tüm aşamalarında çözümler sunuyoruz. İşimizi “daha iyi” yapabilmemizi sağlayan çözümlerimiz:

Veri Merkezi Bileşenleri

Kritik veri ve uygulamalarınızı bulundurduğunuz veri merkezleri, servis sürekliliği, yüksek performans, güvenilir ve ölçeklenebilir altyapılar gerektirmektedir. Sertifikalı uzmanlarımızla, ihtiyaç duyduğunuz veri merkezi çözümünü yazılım ve donanımlar ile tasarlıyor ve kuruyoruz.

Yüksek Servis Sürekliliği

Gün geçtikçe karmaşıklaşan iş dünyası, mevcut risklere yenilerini ekliyor. Olası bir felaketin, mümkün olan en az kayıpla atlatılabilmesi ve iş sürekliliğinin sağlanabilmesi, kurumsal risk yönetiminin en önemli unsurudur. Her duruma hazırlıklı olabilmeniz için, sertifikalı kadromuz ve teknolojik çözümlerimizle yanınızdayız.

Güvenlik

Her ortamdan, kesintisiz ve kolay erişim talebi, artan ve giderek karmaşıklaşan tehditler ile  kapsamlı güvenlik çözümlerini kaçınılmaz hale getiriyor. Her katmanı kapsayan uçtan uca güvenlik zinciri oluşturabilmek için deneyimli kadromuzla üretici bağımsız esnek çözümler sunuyoruz.

Sanallaştırma

Teknoloji altyapınızı basitleştirmenin yolu sanallaştırma ise, uygulama ve veri kullanımını kolaylaştıran, mevcut sunucu, depolama ve ağ altyapılarından maksimum verim ve performans almayı sağlayan sanallaştırma çözümlerimiz ile yatırım, işletme ve yönetim maliyetlerinizi düşürmeniz için en doğru çözüm.

Hizmetlerimiz

Sunduğumuz hizmetler ile her zaman yanınızdayız

Profesyonel Hizmetler

Teknoloji yatırımlarınızdan daha yüksek performans almanızı sağlamak için sertifikalı uzmanlarımızla sunduğumuz, danışmanlık hizmetlerimiz ile kurumunuzun performansına daha fazla katkı sağlayacaktır.

Bilgi Güvenliği

Değerli olan bilginin, gizliliği, bütünlüğü ve erişilebilirliği,  iç ve dış saldırıların tehdidi altında. Bilginin olduğu her ortam ve katmanda, kolay yönetilebilir, kapsamlı ve entegre güvenlik hizmetlerimiz ile daha güvenli bir ortam sunuyoruz.

Teknoloji Danışmanlığı

Hızla gelişen teknoloji dünyasında, Uluslararası standart ve metodolojiler kullanarak iş stratejinizi destekleyen doğru teknolojik çözümler sunuyoruz.

Dış Kaynak Hizmetleri

Operasyonel verimliliği artırmak için farklı hizmet modellerimiz ile kurumsal bilgi teknolojileri operasyonlarınızı sizin adınıza uzman ekiplerimiz gerçekleştirebilmektedir. 

Üretici Servis Hizmetleri

Üreticilerin, taahhüt ettikleri garanti, bakım, yedek parça, yerinde onarım ve benzeri tüm servis hizmetlerini, farklı servis seviyelerinde ve tüm Türkiye’ye sunuyoruz.

Saha Hizmetleri

Teknolojil çözümlerinin tamamlayıcı unsuru olan saha hizmetleri, her noktada aynı kalite servis sağlayabilme ile ölçülmektedir. Tamamı kendi personelimizden oluşan saha ekimiz ile tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.