SUNUCU VE VERİ DEPOLAMA

Horizon Bilgi Teknolojileri olarak sunucu ve veri depolama merkezleri konusunda Dünya’nın önde gelen üretici firmaları ile çalışarak, ihtiyaçlarınız doğrultusunda veri, e-posta, ortak çalışma alanları gibi depolama ve sunucu ihtiyaçlarınız için çözümler üretiyoruz.

Veri depolama sistemleri; yüksek performans gerektiren iş uygulamalarınızı, veri analizini ve finansal uygulamalarınızı tek bir altyapı altında çalıştırarak iş süreçlerini hızlandırılmasını sağlar.

Arşivleme ihtiyaçlarınız için de ihtiyaçlarınıza özel depolama altyapıları ile, e-posta, finansal veri, mesajlaşma dataları ve çeşitli log kayıtlarını tutmak için uzun ömürlü ve güvenli bir teknolojik altyapı yaratabilirsiniz.

Sunduğumuz veri depolama ve sunucu çözümleri  kısa bir sürede maliyetleri düşürürken verilerinizi de güvenli bir şekilde saklamanızı sağlar.

HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Hpe Veri Depolama Sistemleri

Horizon Bilgi Teknolojileri olarak satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerde ihtiyaca yönelik profesyonel çözümler sunmaktayız.

Yazıcı Yönetim Çözümleri

Fotokopi makineleri veya çok işlevli MFP’ler yazıcılar için üretilmiş kullanımı kolay ve çok yönlü bir Yazdırma güvenliği.

f

Altyapı Hizmetleri

Yapısal teknolojik altyapı uygulama ve donanım çözümleri.

Bilgi Yönetimi ve Güvenlik

Veri ve Bilgi güvenliği ihtiyaçları için optimal çözümler.

Sunucu ve Veri Depolama

Kurumsal veri depolama ve yedekleme sistemleri.

KALİTELİ SERVİS

PROFESYONEL HİZMET

SINIRSIZ DESTEK

SEKTÖRDE ÖNCÜ

SON TEKNOLOJİLER

GÜVENİLİRLİK

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

LENOVO İŞBİRLİĞİ

LENOVO PLATINIUM PARTNER OLARAK SAHİP OLDUĞUMUZ SERVİSLERLE SİZLERE EN KALİTELİ HİZMETİ SUNUYORUZ. 

Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin 11 ilinde bulunan LENOVO YETKİLİ SERVİS merkez ofisleri ile kamu kurumlarına 7×24 hizmet vermekte olup Türkiye çapında da 7 coğrafi bölgeyi kapsayan 20+ ilde teknik servis hizmeti vermektedir.

Bize Ulaşın

Adres

Cevizlidere Mahallesi, 1255.Cadde, No:5/C-D, Çankaya, Ankara, Türkiye

E-mail

info@horizonbilisim.com

Telefon

+90 312 468 08 38