YAZICI YÖNETİM ÇÖZÜMLERİ

GESPAGE YAZDIRMA GÜVENLİĞİ YAZILIMI

GESPAGE  NEDİR ?

Fotokopi makineleri veya çok işlevli MFP’ler yazıcılar için üretilmiş kullanımı kolay ve çok yönlü bir Yazdırma güvenliği yazılımıdır. Yazıcılarınızın kullanımını kontrol etmek ve yönetmek için Gespage ile çok kolay ve hesaplı. Kartlı fotokopi ve yazdırma sistemleri, şifreli yazdırma ve fotokopi sistemleri ile çok markalı olarak tam uyumludur.

Gespage ayrıca Fotokopi cihazları, MFP’ler yazıcılar üzerinde kotalar koymanızı, kurallar oluşturmanızı, erişim seçenekleri belirlemenizi, asistan özelliği gibi özelliklerle kullanıcıları en iyi yönetmenizi sağlar.

Gespage güvenli yazdırma yazılımı Windows veya Linux gibi çeşitli işletim sistemlerine sahip yazdırma sunucusularında (Print Server), sorunsuz olarak çalışmakltadır. Gespage web tabanlıdır ve Türkçedir.

Belgelerinizin güvenliği Print2me ve Global Print2me tarafından desteklenir. Gespage, belgelerin duyarlılığına bağlı baskı noktaları ile güvenilirlik, gizlilik ve güvenlik sağlayan üst düzey bir belge güvenliği özelliğine sahiptir.

GESPAGE NE & YAPAR ?

Yazdırma Filonuzu Yönetir

Yönetici Dashboard ‘u kullanarak Gespage ‘e bağlandığında, baskı sunucusundaki en son bilgileri hızlı ve kolay bir şekilde görüntüler (En çok kullanılan yazıcılar, baskı işlerinin süreci, sunucunun durumu vs.)

Ekipmanlarınızı Yönetir

Gespage, yazıcı filosunun durumu hakkında bilgi sağlamak için SNMP aracılığıyla yazıcıların denetimini gerçekleştirir.

Sizin Arayüzünüz

Gespage, yerleşik bir aygıt (embedded) yazılımı veya “eTerminal” bir cihaz ile yerel olarak kullanılabilen işlevleri gerçekleştirebileceğiniz bir yazılımdır.

İstatistik Raporlama

Makinelerinizi optimize edecek, tüketimi takip edecek, maliyetlerinizi yönetecek, çevre üzerindeki etkilerini gösterecek raporlar sunar.

BİR BAKIŞTA GESPAGE

Kullanıcının izlenebilirliği, hedef yazıcı, sayfa sayısı, yazdırma maliyeti, yazdırma tarihi, etkinlik kodu (proje kodu) ile yazdırılan belgelerin izlenmesi.

Kullanıcılar, departmanlar ve iş düzeyinde kotaların yönetimi. Gespage kullanıcı hesapları bir LDAP veya Active diziniyle senkronize edilebilir.

Baskı fiyatı, daha ekonomik bir baskı noktasına yönlendirme önerisi.

İş tahsisi talebi.

Hataların e-posta ile bildirilmesi ve raporların otomatik olarak gönderilmesi. Bir baskıdan sonra kullanıcıya şu bilgileri vermek veya sormak için otomatik olarak açılan bir «Windows Popup» Yönetimini entegre eder:
• Baskı fiyatı
• Daha ekonomik bir baskı noktasına yönlendirme önerisi
• İş kodu talebi.

 

MOBİL YAZDIRMA

Gespage Mobile, dizüstü bilgisayarlarından, akıllı telefonlarından veya tabletlerinden bir web portalı, bir uygulama (Android veya iOS) veya kolayca bir e-posta göndererek kolayca yazdırmanızı sağlayan güvenli bir mobil baskı çözümüdür.

PRINT2ME İLE YAZDIRMA

Kullanıcılarınıza talep üzerine baskı yapmanın rahatlığını verin. Belgelerinizi yazdırmaya başlayın ve istediğiniz yazıcıya, ihtiyacınız olan yere ve tam bir gizlilik içinde yazdırın!

YAZDIRMA İŞLERİNİ YÖNETİN

Her kullanıcı özel hale gelir ve izlenimlerini kontrol edip kotalarını takip edecek bilgiye sahiptir. Kullanıcılarınızın işlerini doğrudan MFP üzerinde değiştirmesine olanak sağlayın.

Gespage yazdırma güvenliği yazılımı genelde kartlı sistem, şifreli sistem gibi isimlerle anılan yazıcı, fotokopi makinaları, mfp’ler üzerinde yazdırmayı yönetmeyi sağlayan MPS(managed print services) dünyasının çok özel ve müşteriler, kamu kurumları için avantajlı bir üyesidir.

Gespage, Brother, Epson, Konica-Minolta, Kyocera, Lexmark, Oki, Ricoh, Hp, Samsung, toshiba, Sharp, Xerox gibi bir çok markayı desteklemektedir.

Lütfen yazıcınız, fotokopi makinanız veya mps cihazlarınız için marka model kontrolü ayrıca broşürlerimize erişmek, demo talebinde bulunmak için firmamızla irtibata geçiniz.

 

GENEL ÖZELLİKLER

GESPA KATALOG (İncele)

PRİNTER FLEET MANAGEMENT

PFM NEDİR?

PFM, marka bağımsız tüm yazıcı ve çok amaçlı ofis makinelerini yönetmek için tasarlanmıştır. Farklı markaların aynı organizasyonda çalışması durumunda, farklı yazılımlar kullanmak yerine sadece PFM ile makine parkınızı rahatlıkla yönetebilirsiniz. PFM Tüm makine parkınızın görüntülenmesini, yönetilmesini ve raporlanmasını sağlar. Esnek MIB ile tüm marka ve modeller kolaylıkla sisteme adapte edilebilir.

PFM CLOUD

PFM’in Cloud sunucularda çalışan ve 7/24 kesintisiz erişim sağlayabilen versiyonudur.

PFM CONNECT

PFM’in yerelde çalışan ve dışarıya kesinlikle veri akışı olmayan versiyonudur.

NASIL ÇALIŞIR ?

Son Kullanıcı

Çevreye Saygı

PFM ile fazla zaman harcamadan makine parkınızı kolayca yönetin.

Kolay Yönetim

PFM ile fazla zaman harcamadan makine parkınızı kolayca yönetin. Tüm yazıcı envanterinizi tek bir ekrandan görüntüleyin, lokasyonlara ayırın, gruplayın.

Marka Bağımsız

PFM ile değişik marka ağ yazıcılarınızı kolayca görüntüleyin. Sarf malzeme, sayaç ve arıza durumlarını anlık olarak izleyin.

Gelişmiş Sarf Malzeme Yönetimi

Yazıcılarının tüm sarf malzeme bilgilerini detaylı olarak görüntüleyin, raporlayın ve kolayca bütçeleme yapın.

Zamanlanmış Bildirim

Sarf malzeme, sayaç ve arıza raporlarını istediğiniz zamanlarda otomatik olarak alın.

Anlık Bildirim

Olayları anında öğrenin. PFM ile sarf malzeme ve arıza bildirimlerini isteğiniz yere anında gönderin.

Güvenilir Sayaç Yönetimi

Yazıcılarının tüm sayaç bilgilerini detaylı olarak görüntüleyin, raporlayın ve kolayca bütçeleme yapın.

Gelişmiş Entegrasyon

Kurumsal olarak kullandığınız çağrı sisteminizle bütünleşik çalışın. PFM farklı çağrı sistemlerine entegre olabilecek şekilde tasarlanmıştır.

NASIL ÇALIŞIR ?

Bayi

Güvenilir Sayaç Yönetimi

Yazıcılarının tüm sayaç bilgilerini detaylı olarak görüntüleyin, raporlayın ve kolayca bütçeleme yapın.

Gelişmiş Sarf Malzeme Yönetimi

PFM ile fazla zaman harcamadan makine parkınızı kolayca yönetin. Tüm yazıcı envanterinizi tek bir ekrandan görüntüleyin, lokasyonlara ayırın, gruplayın.

Zamanlanmış Bildirim

Sarf malzeme, sayaç ve arıza raporlarını istediğiniz zamanlarda otomatik olarak alın.

Anlık Bildirim

Olayları anında öğrenin. PFM ile sarf malzeme ve arıza bildirimlerini isteğiniz yere anında gönderin.

Bize Ulaşın

Adres

Cevizlidere Mahallesi, 1255.Cadde, No:5/C-D, Çankaya, Ankara, Türkiye

E-mail

info@horizonbilisim.com

Telefon

+90 312 468 08 38